NovÝ RAD pRírodnÝch deZodorantOV bez hlíníku!

Prírodnejšie to už nejde... Vytvorili sme úplne nový rad prírodných dezodorantov bez hliníku! Dezodorant Vás dokáže veľmi dobre chrániť pred pachom a potom...

Celý je založený na prírodnej báze a skladá sa z kokosového oleja a bambuckého masla. Prirodzené antibakteriálne účinky kokosového oleja sú umocnené vyváženou zmesou esenciálnych olejov. Dezodoračnými prísadami sú jedlá sóda a jemný kukuričný škrob (neodporúčame osobám citlivým na jedlú sódu)

Stačí naniesť malé množstvo do podpazušia. Môžete i opakovane dezodorant nanášať podľa potreby. Nezanecháva žiadnu stopu na oblečení a nemáte pocit mastnoty. Je veľmi príjemný a svojim zložením ochraňuje pokožku v podpazuší.

Niekto môže namietať, že podpazušie je len malá čásť nášho tela, kde zabraňujeme poteniu a vlastne o nič nejde a všetci, ktorí čítajú zloženie antiperspirantov dosť preháňajú, ale prečo teda taká panika a diskusia okolo zloženia antiperspirantov?

Vedeli ste: že se v podpazuší nachádza zhruba asi 40 mazových uzlín. Do podpazušia u žien naviac smeruje laterálny výbežok prsnej žľazy a smerujú tam aj lymfatické cievy z prsnej oblasti? Koža je v podpazuší je navyše veľmi tenká, a to čo preniká do podpazušia a ďalej, má nemalý vplyv na rovnováhu celého organizmu. Iba zjednodušeno napísané.

Poznámka: Nejedná se o antiperspirant, tj. nezabraňuje poteniu, iba ho zmierňuje. Dezodorant je vhodný i pre mužov.