Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Prírodný krémový dezodorant s vôňou aloe vera a extraktom z aloe - s ručne maľovaným viečkom 15 ml

15 ml

Obsahuje kombináciu kokosového oleja a bambuckého masla s vôňou aloe vera.

Zboží obdržíte 26.06.2024
Skladom
8.30 €
+
-
Ks
Popis
Ďalšie informácie
Súvisiaci tovar

Prírodný krémový dezodorant s vôňou aloe vera a extraktom z aloe 15 ml

Přírodní krémový deodorant obsahuje kombinaci kokosového oleje a bambuckého másla s vůní aloe vera.

Kokosový olej má prirodzene antibakteriálne účinky, vyvážená zmes esenciálnych olejov dodáva jemnú vôňu.

Čistě přírodní složení přípravku, který nezanechává skvrny na oblečení, je jemné a vhodné i pro citlivou pokožku. Deodorační účinky zajišťuje jedlá soda a jemný kukuřičný škrob. Tuhé skupenství deodorantu taje při teplotě 24°C. Náš přírodní deodorant bez hliníku neobsahuje barviva, syntetická aromata ani konzervanty.

K zázračným vlastnostem gelu získaného z aloe vera přispívá celá řada obsažených složek:

 • vitamíny: nejzastoupenější jsou C, E, A, za zmínku stojí rovněž vzácně se vyskytující vitamín B12
 • aminokyseliny
 • minerální látky
 • enzymy na podporu trávení
 • mastné kyseliny
 • polysacharidy
 • lektiny
 • C-glykosidy
 • saponiny: účinné proti virům, bakteriím, plísním a infekcím všeho druhu
 • lignin: dodává schopnost proniknout hluboko pod kůži
 • antrachinony: látky k tišení bolesti a účinný prostředek proti bakteriím a virům

Přírodní deodorant nedokáže zcela zabránit pocení, což ale je pro organismus prospěšné. Pocením vylučujeme odpadní látky a zbavujeme se přebytků vody. Pocení také pomáhá regulovat naši tělesnou teplotu. Přírodní deodorant sice nezabrání těmto přirozeným projevům pocení, ale dokáže zajistit, že za všech okolností budete vonět.

Použití: Aplikujte na suché a čisté podpaží malé množství deodorantu velikosti hrášku, vmasírujte a nechte vstřebat.

Tip: Nedoporučujeme osobám přecitlivělým na jedlou sodu.

Ingredients: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Sodium Bicarbonate, Zeya Mays Starch, Helianthus Annuus Seed Oil,, Parfum, Tocopherol, Aloe Ferox Leaf Extract

 

Jak se používá naše kosmetika?
 
Konzistencia
Krémová
Obal
Drevený
Prebal
Plastový
Vôňa
Aloe vera
Výrobca

Kulish Radomír s.r.o
Kaštanová 253
739 92 Návsí
Česká republika


Používanie prírodných deodorantov patrí k súčasnému trendu zdravého životného štýlu. Nie je nám ľahostajné, ako sa stravujeme, zvyšujeme svoju pohybovú aktivitu, ba dokonca sme sa naučili užívať s rozumom aj lieky. Nemali by sme zabúdať aj na kozmetiku, ktorú používame.

Ako vyriešiť problém s nepríjemným zápachom pri potení? Určite by nebola dobrá voľba telu v potenie brániť. Telo si týmto spôsobom zabezpečuje správnu termoreguláciu. Je to prirodzený proces, ktorý má svoje opodstatnenie. Práve potem sa z tela vyplavujú škodlivé látky. V podpazuší nájdeme bohatý lymfatický systém, malo by nám teda záležať na tom, čo si do týchto miest pravidelne aplikujeme.

Na trhu si môžete vybrať z dvoch druhov výrobkov - antiperspiranty obsahujú zlúčeniny hliníka, ktoré zabránia pokožke správne dýchať, nedovolí tvorenia potu. Ďalšou nevýhodou antiperspirantov je celkom iste tvorba tzv. Podpazušných žltých škvŕn na oblečení. Tieto škvrny sú spôsobené práve reakciou potu so zložkami, ktoré sa v antiperspirantoch vyskytujú.

Dezodoranty naproti tomu bráni chemickému rozkladu potu. Človek sa potí menej a jeho pot nezapácha. Umožňuje teda telu, aby "robilo svoju prácu", a pritom si vedome nezavádza škodlivé látky ako je hliník do svojho organizmu.

Tvorcovia prírodnej kozmetiky RaE nesúhlasí s myšlienkou regulovať niečo tak dôležitého ako je pot. Dokázali trhu ponúknuť prírodný produkt, ktorý spĺňa prísne požiadavky užívateľov - s prírodnými dezodoranty RaE krásne voniate a nie ste cítiť potom.

Webseite www.webdesigner-profi.de